asdasas
Emily Ratjkowski modelja super seksi është kthyer tashmë në shënjestrën e hakerave. Këta të fundit i kanë vjedhur profilin e saj në iCloud ndërsa kanë shpërndarë edhe linkun për të parë 184 fotot e modeles, përfshirë dhe fotot nudo. Në fakt...
The 20th anniversary of the Blue Ball in Hamburg took place in one of the most prestigious hotels, Atlantic Kempinski. Over 1000 people attended the event mainly VIPs from areas such as entertainment, politics and business. The purpose of...
Bukuroshja nga Trejsi Sejdini, ish konkurrente në “Miss Universe” vjen me disa postime në rrjetet sociale në të cilat shfaqet mjaft seksuale dhe provokuese. Vajza bukuroshe përshkruhet nga mediat si “adoleshente energjike dhe ka pasion modelingun. Ajo është konfidente, ka...
Mashkulli më i pashëm në Mister Gjermania është shpallur Leo Gjugja, i cili është me origjinë nga Kosova. Lajmin për këtë e ka bërë publik edhe ish-Miss Gjermania 2015 – shqiptarja tjetër, Albijona Muharremaj. “Mister Gjermania 2017 vjen nga Kosova. Leo...
Modelja e njohur shqiptare, Dorina Gegiç është një ndër femrat më seksi që shkelin në pasarelat. Ajo njihet edhe për linjat e saj të lakmueshme Së fundmi Dorina ka postuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku shfaqet...
Xhensila Pere është një nga personazhet më të përfolur të edicioneve të ‘Big Brother Albana’. Konkurrentja e edicionit të 8-të vazhdon të mbetet në fokus të vëmendjes falë intervistave dhe përfshirjes në projekte televizive si bashkë-organizatore ‘Miss Universe Albania’ etj. Pak...

Na ndiqni

0FansLike
658FollowersFollow
36FollowersFollow