publikuar më 16 Mar, 2018 Kolesteroli i lartë është një problem shëndetësor shumë i përhapur kohët e fundit dhe bashkë me të dhe problemet e panumërta shëndetësore. Shumë njerëz zgjedhin të përdorin ilaçet që kanë një sërë efektesh negative,...
publikuar më 16 Mar, 2018 Pos që është ekonomike, efekti i saj është ekuivalent i botoksit të famshëm. Maska është plotësisht natyrale, ndërsa vërtet tendos lëkurën më mirë se botoksi. Përbërësit: 1 të bardhë të vezës; Gjysmë luge lëng limoni; Gjysmë luge vaj kokosi ...
publikuar më 14 Mar, 2018 Momenti i pabesueshëm i një fëmije të sapolindur që del nga Deti i Kuq në Egjipt, është fotografuar, pasi e ëma, një turiste ruse, shkoi në qytetin turistik për të lindur në ujë. Hadia...
publikuar më 13 Mar, 2018 Jo. Aftësia e spermatozoideve për të kaluar përmes mitrës ka të bëjë me aftësinë e tyre për të notuar, konsistencën e mukozës cervikale kur lirohet sperma, dhe faktorët tjerë. Në fakt, mitra e anuar është...
publikuar më 13 Mar, 2018 Ky test psikologjik i Sigmund Frojdit do t’ju ndihmojë që ta njihni më mirë veten, t’ia dilni mbanë me anët tuaja psikologjike në të cilat mbase nuk keni pasur guxim të depërtoni… Para jush...
publikuar më 13 Mar, 2018 Këtë secila damë duhet patjetër ta dijë, në mënyrë që të duket perfekte. Shumica e femrave ka probleme me vënien e tushit në sy. Problemi mund të zgjidhet pas një kohe dhe pas një përvoje. Mirëpo,...
publikuar më 13 Mar, 2018 Gjëndra tiroide ndikon në punën e të gjitha organeve të trupit. Për këtë shkak është me rëndësi ta mbani trupin në formë, mirëpo jemi dëshmitarë që gjithnjë e më shumë njerëz, posaçërisht femra, kanë...
publikuar më 11 Mar, 2018 Mund ta keni të vështirë për ta besuar, por një përbërës shumë i thjeshtë siç është soda bikarbone mund të shërojë kancerin. Nëse kombinohet me shurup panje, mund të bëjë mrekullira! Në vazhdim po ju...
publikuar më 10 Mar, 2018 Ide e shkëlqyeshme për rezultat fenomenal! Dëshironi t’i bëni frizurë atraktive por të lehtë princeshës suaj? Atëherë provoni këtë truk të lehtë!Lidhni bisht, pastaj kalojeni lapsin e thjeshtë nëpër të. Ndani flokët në dy tufa,...
Shtatzënia është një proces i magjishëm nëpër të cilin kalon thuajse çdo grua. Normalisht se nëntë muajt e shtatzënisë janë të veçantë, por edhe të mbushur me sfida të ndryshme. Megjithatë, edhe pas lindjes sfidat e nënës nuk përfundojnë. Në mesin...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
46FollowersFollow