SHARE

Tani që muaji i famshëm i modës erdhi dhe iku, është momenti për t’i hedhur një sy trendeve që do të zënë vend sezonin e ardhshëm vjeshtë-dimër, 2017-2018. Të famshmit e showbizit botëror fluturuan nga New York e deri në Paris, për të ndjekur nga afër javët e modës. Sigurisht me veshjet e dhuruara nga stilistët e famshëm, VIP-at ishin të parët që provuan krijimet e tyre, para se t’i shihnim në pasarela. Prestigjozja Vogue, ka përzgjedhur 14 veshjet më të mira të personazheve të njohur të showbizit, të cilat do të kthehen shumë shpejt në trendin më të ri, për tu përqafuar nga miliona fanatikë të modës, anëembanë botës. IMG_2805 IMG_2806 IMG_2807 IMG_2808 IMG_2809 IMG_2810 IMG_2811 IMG_2812 IMG_2813 IMG_2814 IMG_2815 IMG_2816 IMG_2817 IMG_2818