SHARE

Modeli dhe PR i famshëm Alessio Alia është bërë baba për herë të parë në orët e para të këtij mëngjesi. Tropojani që na një karrierë të suksesshme në Australi ka ndërprerë turin e nisur me Justin Bieber dhe Martin Garrix, për t’u gjendur në krah të partneres së tij Catherine gjatë lindjes.

“Sot jam burri më i lumtur në botë…Më krenari! Nuk paska ndjesi më të bukur sesa të mbash në krah frytin e një dashurie të madhe. Faleminderit Zot”, ka thë ai për revistën Who.

Emri i vogëlushes që bëri më të lumtur se kurrë dy prindërit e rinj është Jolie Rose Alia. Rastësia më e bukur në këtë ditë vere. IMG_2820 IMG_2821