SHARE

Ish-këngëtarja e famshme e “Spice Girls”, Victoria Beckham ka treguar që di të jetë mjaft sportive teksa kishte dalur për të blerë gjëra në një dyçan në New York.

Victoria, e cila është e martuar me yllin e futbollit David Beckham, është parë duke buzëqeshur në një mënyrë të çuditshme.

Ndërsa një dëshmitar tha për MailOnline se Beckham është parë duke blerë salmon të tymosur, sallatë dhe zarzavate.IMG_2800 IMG_2801 IMG_2802 IMG_2803