SHARE

Bukuroshja nga Trejsi Sejdini, ish konkurrente në “Miss Universe” vjen me disa postime në rrjetet sociale në të cilat shfaqet mjaft seksuale dhe provokuese.

Vajza bukuroshe përshkruhet nga mediat si “adoleshente energjike dhe ka pasion modelingun. Ajo është konfidente, ka besim tek vetja, gjë qe vihet re nga lirshmëria qe e karakterizon para aparatit fotografik”. Trejsi bëhet herë pas herë objekt i mediave. Imazhet e mëposhtme ju tregojnë shkakun. IMG_2937 IMG_2938 IMG_2939 IMG_2940 IMG_2941 IMG_2942