SHARE

Për familjen e Emina Çunmulajt, sot është një datë e veçantë. Vogëlushja e modeles shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, feston një vjetorin e lindjes.

Modelja ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, të vajzës duke ia shkruar edhe një urim.

“Ella Faria. Ne kemi qenë të bekuar me prezencën tënde këtë vit i cili ka qenë i mrekullueshmi, faleminderit që na zgjodhe neve të jemi prindërit tu. Të duam shumë vajza jonë, ti që na solle shumë kënaqësi dhe forcove dashurinë tonë. Urime ditëlindjen Ella Faria. Mami dhe babi të duan shumë”, është përshkrimi që ajo i ka bërë fotos në Instagram.IMG_2908 IMG_2909