SHARE

Bukuroshja e cila po ecën mirë drejt një karriere të suksesshme, Aurela Hoxha, di shpesh herë të provokoj me anë të fotografive.

Ajo së fundmi ka nda një foto me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, ku shihet vetëm në bikini, dhe në foto vërehet reflektimi i rrezeve të diellit.

Me këtë foto Aurela, mund t’jua merr sytë, apo ndoshta rrezet e diellit? IMG_2977