SHARE

Aktorja dhe moderatorja simpatike e ekraneve shqiptare Jonida Vokshi ka ndarë një foto pak më parë në rrjetet sociale, përmes së cilës ajo prezanton fansat me njeriun më të dashur të jetës së saj.

Postimeve të shumta në Instagram ajo këtë herë iu ka bashkuar edhe një foto të mamasë së saj .

Në foto shfaqet nëna e saj në moshë mjaft të re, ku dallohet më së miri edhe ngjashmëria me Jonidën.IMG_2962