SHARE

Emily Ratjkowski modelja super seksi është kthyer tashmë në shënjestrën e hakerave.

Këta të fundit i kanë vjedhur profilin e saj në iCloud ndërsa kanë shpërndarë edhe linkun për të parë 184 fotot e modeles, përfshirë dhe fotot nudo.

Në fakt modelja 25 vjeçare njihet për publikimin e fotove nudo, apo topless në Instagramin e saj, apo në rrjetet e tjera sociale, por këtë herë ka një ndryshim.

Duke patur linkun, çdokush mund t’i shkarkojë fotot.

Hackerato il profilo iCloud di Emily Ratajkowski: link e 184 foto