SHARE

Përzierja ujë me grejpfrut ka një shije të shkëlqyeshme, do t’ju impresionojë me efektin e saj freskues, dhe do ta përshpejtojë metabolizmin tuaj në mënyrë drastike.

Gjysëm grejpfruti të shtrydhur në një gotë me ujë të ngrohtë, plus një degëz rozmarinë – kjo është fshehtësia e vërtetë që bën mrekulli për linjën tuaj.

Mjafton vetëm një gjysmë grejpfruti të shtrydhet dhe të përzihet me ujë. Pijeni menjëherë, nuk ka nevojë të prisni.

Kjo përzierje me siguri do ta përshpejtojë metabolizmin tuaj, dhe madje ka shije shumë më të mirë të uji me limon, të cilin jeni mësuar ta pini si referencë për humbje peshe./Femina.al/