SHARE

Prej kohësh flitet se Endrit Thaci është në një lidhje me aktoren e serialit “O sa mirë” Arta Nitaj, por ndyshe tregon një foto e re e cila po qarkullon këto ditë në rrjetet sociale, deri tash asnjëri as Ema e as Endriti nuk kanë reaguar për këto aludime.
Portali Sakte.net mëson se Endriti dhe Ema i kanë trazuar edhe një herë ujërat pasi kan postuar një foto të përbashkët nga hapja e lokalit “LivingCaffe” .

Por kush është vajza në krahët e tij, këtë më së miri e tregon fotoja e Emës dhe Endritit që si duket asnjëri më nuk  ka dashur ta mbajnë më të fshehtë…