SHARE

Ky vakt pastron depozitat me fekale në zorrët tuaja, zvogëlon peshën e trupit dhe redukton aciditetin në stomak.

Do t’ju duhet:
  • lakër
  • panxhar
  • karota
  • ½ lëng limoni
  • 2 lugë gjelle vaj ulliri
Përgatitja dhe përdorimi:

Lajeni dhe grijeni imët ½ e lakrës, një panxhar dhe një karotë. Më pas vendosini në një tas.

Sipër shtoni vaj ulliri dhe lëng limoni.

Mos hidhni kripë.

Rezultatet e para do t’i shikoni shumë shpejt!