SHARE

Kush nga ne nuk do te donte qerpike te gjate dhe te bukur natyralisht?
Epo te gjitha besoj dhe pse të mos e arrijme kete deshire pa i demtuar qërpikët tanë?

Ka aq shume menyra se si ti bejme qerpiket te na duken super te gjate sa nuk do te kemi nevoje kurre te veme qerpik fallco. Nje nga keto menyra eshte edhe ajo me pambuk.

Ajo qe ju duhet eshte vetem maskara juaj e zakonshme dhe pak pambuk. Nese keni primer qerpikesh vendosni ate si fillim dhe me pas vendosni pak maskare. Me pas merrni pak pambuk dhe me nje kreher pambuku vini pak pambuk ne qerpike dhe me pas serish maskare. E keshtu sa te arini gjatesine qe deshironi. Do te vereni sa te gjate dhe te dendur do te duken qerpiket tuaj pas kesaj.

Qe te keni nje ide me te qarte per kete truk shikojeni videon me poshte ku tregohet hap pas hapi se si te veproni!