Analiza

Teset

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus commodo, ligula aliquam tincidunt vulputate, quam massa mattis orci, vitae faucibus sapien elit vitae turpis....

Ja si ka ndryshuar moda në vite! Nga Endrit Hoxhaj

Trendet ndryshojnë gjatë gjithë kohës, por ju mund të bëheni pjesë e tyre me stilet e fundit duke parë në televizor se si vishen...

Nga Endrit Hoxhaj: …për atletet e Edi Ramës dhe veshjen e politikës shqiptare!

(Leksion për stinën e re parlamentare) Veshja e politikanëve ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga opinioni publik sidomos së fundmi. Ata diskutohen gjithnjë...

“Emina, jetë luksoze me burrin që ka shkaktuar mjerimin e të tjerëve, s’njeh dinjitetin”

Epo nuk mund ta duroj dot ndjeshmërinë e rrejshme, tronditjen e rrejshme, të shprehur publikisht me patetikë të rrejshme, të kësaj Emina Çunmulajt (apo...

Nga Endrit Hoxhaj: Veshja në Shqipëri thyerje tabush apo degjenerim…

Dëshira e të rinjve shqiptarë për t`ju përngjarë deri në detaje bashkëmoshatarëve të tyre europianë, ka marrë përmasa të mëdha. Emancipimi i rinisë shqiptare...

Pse ka kaq pak meshkuj model ne shqiperi…!

Nga Endrit Hoxhaj Të jesh një model në Shqipëri është tepër e vështire, mos të themi se fjala “model” është më shumë pseudonim se një...

Pse ka kaq pak meshkuj model në Shqipëri…!

Të jesh një model në Shqipëri është tepër e vështire, mos të themi se fjala “model” është më shumë pseudonim se një profesion…. Në...

Ekskluzive Flora Suldashi: Moda, vlere intelektuale

Dizajnerja kosovare, Flora Suldashi, një emër i njohur në moden gjermane , ka shumëçka për të treguar për jetën dhe karrierën e saj në...

Modeli shqiptar që sfilon për markat më të njohura në Itali

Një djalë me fizik si të tijin dhe një fotozheni për t’u pasur zili do të çmendte çdo aparat. Falë dhuntive, por mbi të...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow