admin

2208 POSTS 0 COMMENTS

Njihuni me bimën magjike! Ua rrit gjoksin femrave, ndërsa meshkujve … – Femina.al

publikuar më 12 Dhj, 2017 Ndonjëherë natyra nuk është edhe aq bujare, por për fat të mirë ne kemi një zgjidhje krejtësisht të natyrshme...

Nga dhimbja e gishtave deri tek ndryshimi i zërit, këto janë 7 simptomat e...

publikuar më 12 Dhj, 2017 Kanceri i mushkërisë është lloji i dytë i kancerit më i përhapur si tek femrat ashtu dhe tek meshkujt sipas...

Shurupi natyral për të larguar kollën dhe gëlbazën! – Femina.al

Karotat janë jashtë mase të shëndetshme. Ato janë perime me përmbajtje të madhe të vitaminës A dhe beta karotenit, esencial për shëndetin e syve...

Momenti i tmerrshëm kur dadoja rreh me grushta femijën në ashensor! (Video) – Femina.al

publikuar më 12 Dhj, 2017 Ky është momenti i tmerrshëm kur një dado rreh keqazi një foshnjë në një ashensor në Kinën qendrore. Kamerat e...

Portokaj të pjekur me mjaltë – Receta fantastike e shtëpisë! – Femina.al

Portokalli është një nga agrumet më të freskëta të stinës. Përtej vlerave të frutit, ju sjellim një ide që nuk duhet ta humbni. Të gjithë...

Ja si mund ta pushoni të qarën e foshnjës tuaj për 1 min! –...

Shumë nëna kanë probleme me fëmijët e tyre kur qajnë dhe ato nuk gjejnë ndonjë mënyrë që t’i qetsojnë, sidomos nënat e reja që...

Rekuperojeni gjëndrën tiroide, tëmthin dhe luftojeni kapsllëkun vetëm me këtë kurë natyrale! – Femina.al

Ekziston një perime që është përdorur për shumë vjet që nga kohërat e lashta për të trajtuar sëmundje dhe probleme të ndryshme, sepse vetitë...

Katër arsye për të konsumuar çajin nga lëvoret e shegës! – Femina.al

Shumica e njerëzve njihen për vetitë shëruese të shegës. Por, a jeni në dijeni për vetitë shëruese të lëvores së shegës? Janë përplot me...

Keni dëgjuar për depresionin e vaginës, këto gjëra duhet t’i dijë çdo grua! –...

Është një term interesant që përdoret për të shpjeguar për një dhimbje të vazhdueshme që ndodh në vulvë. Dr. Vanessa Mackay e cila është zëdhënëse...

Ja pse secila femër në mëngjes duhet ta konsumojë një lugë fara të lirit!...

Edhepse farat në ushqim për fat të keq pak përdoren, janë energji jetësore për secilën bimë, pemë a perime që e konsumojmë dhe mund...

Na ndiqni

0FansLike
615FollowersFollow
42FollowersFollow