admin

2660 POSTS 0 COMMENTS

Si t’i rrisni vithet shpejt dhe pa kirurgji, vetëm me anë të kësaj metode...

Shumë njerëz janë duke u përpjekur t’i rrisin vithet e tyre në madhësi me metoda ekstreme, të tilla si kirurgjia plastike dhe implantet. Megjithatë, ju...

Jo vetëm për ngjizje, ja efektet e mrekullueshme që ka sperma … – Femina.al

Studimi i bërë nga Universiteti Shtetëror i Nju Jorkut – ku shkencëtarët e kryen studimin me anë të anketës dhe jo përmes eksperimentit praktik...

Shenjat e pazakonta që ju tregojnë nëse do të lindni një vajzë apo djalë...

Ndonëse mjekët pohojnë se gjinia e foshnjes së palindur mund të zbulohet vetëm permes aparaturave përkatëse, besohet se disa shenja të ndryshme që mund...

Miliona njerëz nuk po ngopen së pari këtë fëmijë 8-ditësh me bigudina (Foto) –...

Përditësimi i fundit: 16 Gus, 2017 10 0 Mos jeni një nga pesë milionë njerëzit që jeni mahnitur me prapaskenat e videos së një...

Ushqimet “magjike” që ndihmojnë në djegien më të shpejtë të dhjamit rreth stomakut –...

Çdo herë që e shihni një super-modele me siguri se mendoni se çfarë bën që të ketë stomak të rrafshët dhe këmbë të mahnitshme....

Kos dhe limon, recetë magjike për zhdukjen e rrudhave! – Femina.al

Janë pafund produktet kozmetikë që pretendojnë se e mbrojnë fytyrën tuaj nga rrudhat, por zakonisht ato janë shumë të shtrenjta dhe rezultatet nuk janë...

Të gjitha arsyet pse fëmijët e pa vaksinuar janë më të shëndetshëm – Femina.al

Studimi më i fundit tregon se fëmijët e pa vaksinuar janë më të shëndetshëm sesa ata që kanë kryer vaksinat. Ky studim tregon se fëmijët...

Një pije e thjeshtë dhe e shëndetshme! – Femina.al

Norvegjezët thonë se jetëgjatësinë ia kanë borxh kësaj pijeje, përfitimet e së cilës i bën të ditura një mjek i atjeshëm, Pavo Ariola. Dëshmi se...

Historia madhështore e njeriut që shpëtoi 669 fëmijë nga nazistët dhe e mbajti sekret...

Në vitin 1938, Nicholas Winton ishte një i ri që po punonte në bursën e Londrës. Ai ishte i vetëdijshëm për ngjarjet që po...

Ilaçi për tretjen e gurëve në veshkë dhe tëmth – Femina.al

Një nga problemet e shpeshta në rrethin tonë paraqesin gurët në veshkë apo tëmth. Problemi më së shumti shkaktohet nga uji dhe ushqimi. Si...

Na ndiqni

0FansLike
594FollowersFollow
44FollowersFollow