admin

3026 POSTS 0 COMMENTS

Ky është fruti çudibërës që i jep energji femrave dhe i çmend në krevat

Një studim i fundit tregon se duke konsumuar një mollë, grave dhe vajzave u rritet dëshira për marrëdhënie intime. Por jo vetëm kaq. Ky frut...

6 gjërat që duhet t’i bëni patjetër pas aktit intim – Femina.al

Çdo çift duket se ka rutinën e vet përpara e pas marrëdhënieve intime. Kush bën një dush e më pas shtrihet të përkëdhelet e...

2 përbërësit që zhdukin shenjat e akneve për 3 netë! – Femina.al

Fytyra është pjesa më e rëndësisheme e të gjithë trupit. Nëse pjesët e tjera mund t’i mbuloni dhe të fshihni defektet, fytyra është pjesa...

Pas 14 vajzave, Rexhepit 71 vjeçar i lind djalë (Video)

Shikojeni videon në të cilën Rexhepi tregon historinë e tij dhe shpreh dëshirën për të pasur një djalë, pa marrë parasysh moshës së shtyrë: The...

Eliksiri i lashtë që ruan shëndetin! – Femina.al

Ky eliksir në mënyrë të shkëlqyeshme e forcon imunitetin, rregullon punën e tretjes, pastron enët e gjakut dhe mëlçinë, përmirëson tenin. Pos se do të...

Dardha, “dhurata e Zotit” kundër sëmundjeve dhe disa kuriozitete për të… – Femina.al

Dardhat ulin yndyrnat në gjak, forcojnë kockat, ndihmojnë në tretjen e ushqimit si dhe luftojnë infeksionet… Ky frut i ëmbël përbën një burim të madh...

10 sekrete për të pasur gjithnjë aromë të mirë trupi – Femina.al

Aroma e trupit është një temë e ndjeshme, pasi të gjithë do të dëshironim ta kishim ideale. Përmes disa trukeve të vogla, ju mund...

Shenja të fshehura të kancerit të zorrës së trashë që nuk duhet të injorohen...

Një diagnozë e anemisë mund të jetë shenja e parë që keni gjakderdhje të brendshme, edhe nëse nuk është shfaqur akoma asnjë shenjë. “Nëse një...

Kura për përmirësimin e dëgjimit që mund ta përgatisni në kushte shtëpie! – Femina.al

Dëgjimi ju mundëson të identifikoni dhe njihni tinguj të rëndësishëm mjedisorë, të zbuloni vendndodhjen dhe burimin e zërit, si dhe të kuptoni gjuhën e...

Trajtimi natyral për gjymtyrët e enjtura – Femina.al

Për arsye të ndryshme thuajse të gjithë njerëzit kanë vuajtur të paktën një herë në jetë nga fryrja e gjymtyrëve. Termi mjekësor që përshkruan këtë...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
46FollowersFollow