admin

3053 POSTS 0 COMMENTS

Kirurgja 90­-vjeçare ruse vazhdon të kryejë 4 operacione në ditë! – Femina.al

Nëse keni menduar se në kirurgji nuk ka shumë befasi dhe kuriozitete, atëherë gaboheni.Kirurgja më e vjetër në botë vazhdon të jetojë dhe ka...

6 metoda natyrale për të pastruar zorën e trashë dhe humbur peshë brenda pak...

E kishit menduar ndonjëherë që nëpërmjet jashtëqitjes mund të humbisni peshë dhe t’i bëni zorrës së trashë një nder të madh? Mund të mendoni...

1001 problemet që vetëm gratë me gjoks të madh mund t’i kuptojnë

Shumica prej jush duan një gjoks të madh dhe përdorin cdo truk, cdo opsion për t'ja arritur qëllimit. Por mos kujtoni se kjo që...

Nuk e teproni me ushqimin dhe prapë shëndosheni? Këtu janë gjashtë arsyet e çuditshme

Ngrënia pa kriter nuk është ndër arsyet e vetme përse një person shton peshë. Kur të mësoni sesa shkaqe të tjera fshihen pas kilogramëve...

Horoskopi i dashurisë, zbuloni cila shenjë është gjysma juaj më e mirë

Ju është thënë, ju me shumë mundësi e dini, por ne po jua themi sërish: mos ndërmerrni asnjë veprim në jetë pa hedhur fillimisht...

Tension i lartë, fryrje barku? Ja frutat dhe perimet që veprojnë si diuretikë natyralë

Diuretikët (qofshin medikamente apo ushqime) ndihmojnë trupin tuaj të eleminojë kripën dhe ujin e tepërt kryesisht duke stimuluar veshkat të lirojnë natriuimin përmes urinës....

Kapelet u shkojnë të gjithëve, vetëm duhet të gjeni modelin sipas formës së fytyrës

Kapelet mbeten aksesori më i dashur i stinës së verës jo vetëm se na mbrojnë nga dielli, por plotësojnë më së miri dhe outfitin...

Si arrijnë fëmijët të mësojnë përmes filmave vizatimorë, ja personazhet më edukativë

Kanale dedikuar fëmijëve në platformën Tring: Tring Tring dhe Tring Kids. Personazhe fantastike dhe tregime magjike për t’u zbuluar së bashku me fëmijët tuaj....

Nuses i merr flakë fustani, videoja e dasmës shqiptare shpërndahet në internet (VIDEO) –...

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video e cila thuhet se tregon një moment të sikletshëm, dhe jo vetëm kaq, në një dasmë...

Maska nga përbërësit natyralë, e cila fshin vitet nga fytyra! – Femina.al

Dëshironi fytyrë të shkëlqyeshëm dhe pa rrudha? Kjo është ëndërr e çdo femre. Mund ta arrini këtë në mënyrë krejtësisht natyrale. Provoni melhemin e...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
46FollowersFollow