admin

3062 POSTS 0 COMMENTS

Modelja Aferdita Dreshaj me fustan nuseje

Modelja Aferdita Dreshaj eshte larguar me te dashurin e saj Jakub Kindl ne Kankun por na ka lene nje set fotografik shum te bukur...Ne...

Charlotte McKinney zhvishet për Revisten “GQ”

Ka kaluar plot një vit që kur Charlotte McKinney u bë e famshme falë reklamës së saj provokuese në Super Bowl, 22-vjecarja ka vendosur...

Provokon Dafina Zeqiri, pozon nudo

Pas kengetares Rita Ora dhe Bleona Qerretit qe nuk kane hezituar te reklamojne trupin e tyre. Tani eshte Dafina Zeqiri qe pozon nudo duke...

Ndahet papritur nga jeta, modelja e Playboy Katie May

Ndahet nga jeta modelja e Play Boy Katie May, ka ndërruar jetë ditën e djeshme nga një goditje e papritur celebrale. 34-vjecarja e njohur...

Fashion, titulli” Playboy”, kopertina e parë pa nudo

“Urojini mirëseardhjen një epoke të re”. Kështu shkruan në faqen e vet në “Facebook”, revista “Playboy”, e cila shfaq kopertinën e numrit të parë...

Nje kengetar trend si Valton Krasniqi

Valton Krasniqit, nje nder kengetaret me te mire te momentir ne Diaspore... Kemi vrejtur qe ne çdo klip apo dalje ne publik, Valtoni Krasniqi...

Rita Ora dhe sesioni i plote fotografik

Mbetet akoma e dyshimte pse Rita Ora realizoi kete sesion fotografik topless per "Lui",edhe pse ne NewYork eshte legale qe nje femer te dale...

Ja këshillat që duhet të ndiqni për të qënë vërtetë ‘’in’’ në modë!

Deisa ka qënë fituese e disa kompeticioneve të miseve në Shqipëri si Miss Kinemaja. Së fundi ajo ka fituar dhe çmimin si Miss Fashion...

Si duket ne e kemi e shqiptuar ‘Zara’ gabim gjate gjithe kohes

Harroni gjithçka qe keni menduar deri sot. Lajmet e reja te Zara do te na bejne mendjet tona te behen njesh me situaten. Sipas Refinery...

Sekreti i Dibala?! Modelja argjentinase…

Paulo Dibala po kalon nje forme te jashtezakonshme me Juventusin.Sulmuesi bardhezi ka shkelqyer ne loje, ndersa ka arritur te shenoje edhe 12 gola ne...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow