admin

3062 POSTS 0 COMMENTS

AI MOMENT KUR TREGON GJOKSIN, POR DHE ‘ZOGUN’

Fundjava nis shpejt per Paskal Krajmer. Bukuroshja britanike kishte sfiduar te ftohtin londinez dhe doli me nje fustan shume te hapur. Aq i hapur...

Ekskluzive me Mateo Brento Casual, elegant, klas e modern

Artisti i njohur Italian Matteo Brento realizoi një set të ri fotografik me fotografin Salvatore Favia dhe stilistin Michele Russo. Ky set fotografik u...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow