Artikujt më të lexuar

Featured posts

Studiuesit tregojnë ushqimet që duhet të hani në darkë dhe cilat duhet të shmangni

Të gjithë e kemi dëgjuar shpesh fjalinë: "Mos hani pas orës 6 të pasdites". Ky rregull ka shpjegime të ndryshme dhe një...

Pikat e zeza në xhamat e makinës janë aty për t’ju mbrojtur/ zbuloni funksionin...

Ju ndoshta nuk keni menduar shumë për modelin e pikave të zeza pak në skajet e makinave dhe dritareve të autobusëve. Sigurisht...

Pas situatës së sikletshme në studio, blogerja Alyne bën një video vetëm për Ermal...

Nuk ka mbaruar me aq situata në studion e Ermalit. Pas reagimit të indinjuar të Alyne gjatë pyetjes së Kejvinës, glogerja ka vendosur të...

Një lodhje e pakuptimtë mund të vijë si pasojë e këtyre veprimeve

Ju mund të mendoni se shpesh ndjesia e lodhjes vjen nga një ditë shumë e zënë, por arsyeja e vërtetë që mund...

Tani çdo grua mund të jetë një princeshë e vërtetë/ Ekspertët e imazhit tregojnë...

Bashkëshortet e trashëgimtarëve të fronit britanik, Kate dhe Meghan, magjepsën botën me bukurinë e tyre dhe nuk është për t'u habitur që...

Ndiheni të përgjumur gjatë ditës? Arsyeja mund të jete e lidhur me këtë semundje

Nëse jeni të privuar nga gjumi, i cili mund t’ju shfaqet në shumë mënyra, si p.sh kur jeni në zyrë dhe shtriheni...

Ndërron jetë Florijeta Rugova – e aksidentuar javë më parë te Rruga “B” në...

Ka ndërruar jetë 23 vjeçarja, Florijeta Rugova e cila ishte aksidentuar javë më parë te Rruga “B”. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora...

Çiftet që vërtet e dashurojnë njëri-tjetrin shtojnë më shumë peshë – Femina.al

Ideja se çiftet e lumtura që vërtet e dashurojnë njëri-tjetrit mund t’ju duket si budallaqe, por, në mënyrë befasuese, ka dëshmi që e mbështesin...

8 simptomat paralajmëruese të kancerit të vezoreve që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Një nga arsyet përse kanceri i vezoreve diagnostikohet kaq vonë kanë të bërë me hapësirën që zë në stomak dhe pjesën pelvike....

Truke të vogla rreth tualetit që do t’ju ndryshojnë jetën/nxitoni për t’i provuar

Çdo vajzë dëshiron të jetë e bukur dhe ne përdorim miliona truket për të qëndruar të reja dhe të freskëta. Këto truke...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow