Artikujt më të lexuar

Featured posts

www.femina.al | 527: Railgun error

What happened? An error has occurred in Railgun's dynamic content compression and acceleration process. As a result, the web page cannot be displayed. What can I...

Gjashtë ushqimet, që luftojnë aneminë! – Femina.al

Anemia prek shumë njerëz, sidomos femrat. Anemia shfaqet atëherë, kur qelizat e kuqe të një personi janë shumë të pakta dhe niveli i hemoglobinës...

Gigi Hadid përqesh Melania Trumpin, akuzohet për racizëm

Modelja Gigi Hadid ka vënë në lojë zonjën e re të “Shtëpisë së Bardhë”, Melania Trump. Modelja 21-vjeçare e imitoi zonjën Trump në mënyrë...

Kjo është makina e një reperi shumë të njohur, nuk do ta besoni çfarë...

Repi është një ndër rrymat muzikorë më popullore të viteve të fundit, e preferuar më shumë nga të rinjtë. Dhe tashmë ai ka prodhuar...

Gigi Hadid super-joshëse me të brendshme të tejdukshme

Modelja më e kërkuar në botë, Gigi Hadid, gjithnjë shfaqet tërheqëse me sesionet e saj. Ajo i bën trendet dhe jo më kot është më...

Martesat më të bukura të yjeve

Nga mesazhi i përvjetorit të Gisele Bündchen tek festimet e Natasha Poly në Maldive… Martesat e yjeve janë një spektakël më vetë i modës...

Ilaçi i stomakut që po vret njerëzit – Femina.al

Kur mjekët flasin për ilaçet që ju ndihmojnë me problemet me acidin e stomakut, përmendin emrin Omeprazole. Një studim i bërë nga Instituti Kaiser Permanente...

Rrika, bima që shëron pothuajse gjithçka

Vetitë shëruese të kësaj bime me shije pikante i kanë njohur edhe grekët. Pos në supë, me një pjekje të mirë, rrika mund të...

Arsyeja përse njerëzit tradhëtojnë është më e ndërlikuar nga se besoni/ Kjo sipas shkencës

Nëse ndonjëherë ju është dashur të përballeni me një tradhëti, pyetja që ju ka munduar ka qenë: Pse? Një hulumtim i ri i publikuar...

Ja çfarë do të thotë zhurma e veshëve, lemza, kërcitja e nyjeve… për shëndetin...

publikuar më 27 Shk, 2018 Të gjithëve ju ndodh që trupi t’ju lëshojë sinjale të ndryshme si lemzë, gumëzhitje të veshëve, zhurmë sotomaku etj. Në...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow