Artikujt më të lexuar

Featured posts

5 shenjat e hershme që paralajmërojnë autizmin dhe prindërit nuk duhet t’i injorojnë! –...

Rreth 1 në 68 fëmijë ka një çrregullim të spektrit të autizmit, dhe djemtë janë 4.5 herë më të rrezikuar. Si çdo problem shëndetësor,...

Erërat e pakëndshme tregojnë nga çfarë sëmundje vuani… – Femina.al

Shpesh na ndodh që erëra të ndryshme të na bezdisin, duke mos u munduar të kuptojmë arsyen. Në këtë mënyrë gabojmë dhe gjejmë rrugë...

Fustanet tatoo, fustanet qe nuset dashurojne

Nëse ju pëlqen te azhurnoheni mbi gjithçka me siguri qe do te vlerësoni tendencat e fundit te nuseve 2016 ne mënyrë te veçante ato...

Valbona Selimllari, Miss-i i përjetshëm

Kanë kaluar 25 vjet nga dita kur u shpall “Miss Albania” e parë dhe 17 vjet nga koha kur fitoi “Mrs. Globe”, spektakli botëror...

Bukuroshja shqiptare nis përgatitjet për martesë me aktorin e njohur turk, ja çfarë po...

Dikur më e bukura e Shqipërisë, Almeda Abazi, në muajin që vjen do ta kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj, aktorin e njohur turk...

Recetë egjiptiane për shërim të hemorroideve – Femina.al

Recetë me përbërës natyralë për shërimin e hemorroideve. Përbërësit: 1 lugë gjelle mjaltë 10 gr propolis 50 ml vaj luledielli 50 gr dyll blete Përgatitja: 1.Përziejeni mjaltin...

Ky është pozicioni më i rrezikshëm gjatë aktit intim: Praktikojeni sa më rrallë që...

Edhe pse intimiteti është një ndër komponentët më të rëndësishëm në jetën në çift, një nevojë fiziologjike dhe mendore që çon marrëdhënien në një...

Melhemi që shëron shumë sëmundje! – Femina.al

publikuar më 19 Dhj, 2017 Kemi të bëjmë me një recetë të vjetër, që është përcjellë gjeneratë pas gjenerate, lehtë përgatitet dhe shëron shumë...

A po kontribuojnë prerjet cezariane në autizëm? – Femina.al

Dr. Perlmutter njihet për kontributin e tij që ka dhënë për fëmijët me autizëm. Njihet gjithashtu si autor I librit ‘The grain brain’ dhe...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
46FollowersFollow