Artikujt më të lexuar

Featured posts

Si ta bëni bebin tuaj të zgjuar, përpara se ai të lindë! – Femina.al

Edhe pse brenda barkut, fëmijët tuaj kanë preferenca. Nëse i zbuloni në kohën e duhur mund t’i shfrytëzoni siç duhet! Një studim i ri...

Shumë nga ju e kanë këtë shenjë në trup, por sa prej jush e...

A e dini pse disa njerëz kanë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë? Kjo formohet për shkak të dhënies së...

Ilaç popullor për shtimin e potencës seksuale… – Femina.al

Përditësimi i fundit: 25 Kor, 2017 Para se ta vizitoni mjekun dhe të filloni të merrni lloj-lloj barna për ta zgjidhur problemin tuaj, provojeni këtë...

Ja cila është femra më seksi shqiptare sipas Klea Hutës

Moderatorja simpatike Klea Huta ka qenë e ftuar së fundin një intervistë në “InTV” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra...

Niseni ditën me pijen plot antioksidantë, ja si ta përgatisni! – Femina.al

Në janar pija më e mirë me plot antioksidantë për të marrë të gjitha vetitë e frutave mund të bëhet vetëm me bazë shegën,...

Si të zbardhni njollat me ngjyrë të errët të qafës me tri trajtime natyrale...

Është e pamundur që ta ndryshoni me ndonjë krem të posaçëm në pak kohë, ose kërkon një trajtim të veçantë të kushtueshëm. Po si...

Pastrojini sinuset për vetëm disa minuta! – Femina.al

Besoni apo jo, pasi ta keni lexuar këtë artikull, do të keni mundësi që të liroheni nga sinuset dhe sekretimi i mërzitshëm që rrjedh...

Fatmir Hysenbelliu Statusi im…

Jeta e re mes Majemit – Los Anxhelos-it dhe Tiranës   Rrëfehet djali i vetëm i manjatit të medias shqiptare…   Nga Anila Çuli Ai padyshim...

10 arsyet pse duhet të zgjedhësh Shqipërinë për pushimet e kësaj vere – Femina.al

Nëse do të më kërkojnë një këshillë për vendin që duhet të vizitojnë këtë verë, pa u menduar, do thoja Shqipërinë. Edhe pse ka...

3 gota qumësht në ditë dyfishojnë rrezikun nga… – Femina.al

Një studim i fundit tregoi se nëse pini tri gota qumësht në ditë mund të dyfishojë rrezikun e vdekjeve të parakohshme dhe nuk mund...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow