Paparazzi

Buzëqeshja e çuditshme e Victoria Beckham

Ish-këngëtarja e famshme e “Spice Girls”, Victoria Beckham ka treguar që di të jetë mjaft sportive teksa kishte dalur për të blerë gjëra në...

Ja sa kushton veshja më e shtrenjtë e Amit

Amarda Toska ka qenë një nga personazhet e pyetur në “Thumb” nga Aulona dhe Fatma lidhur me shitjet, blerjet, dhe se sa ata shpenzojnë...

Endrit Mërtiri zëvendëson fotografin e Victoria’s Secret

Pas suksesit me Dolce Gabanën Endrit Mertiri është bërë pjesë e stafit të stilistit turk Tarik Ediz duke zëvendësuar kështu Russel James, fotografin e...

Operacioni i përbashkët i Kendall,Kylie,Nicky dhe Amber Rose!(FOTO)

Doktor Dev Patel, drejtor i klinikës “Perfect Skin Solution” në Portsmouth, ka analizuar foto të disa celebriteteve si Amber Rose, Nicki Minaj dhe motrat...

Para dhe pas operacionit: Femrat VIP që kanë bërë ndërhyrje në gjoks

Tashmë operacionet plastike nuk janë më ‘tabu’ e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e showbizit shqiptar. Disa e kanë...

Kush e ndau bosin shqiptar me McLaren nga e dashura prej 4 vitesh?

Fatmir Hysenbelliu është kthyer gjatë kohëve të fundit në qendër të vëmendjes mediatike, pas ndarjes nga e dashura e tij, e bija e Albërie...

Blac Chyna, pozon nudo në shtrat

Përfundimisht kunata e Kim Kardashian ka vendosur t’i çmendë të gjithë ndjekësit e saj në rrjete sociale. Blac Chyna ka treguar se nuk e ka...

Vogëlushi që merr poza si manekinët profesionist (Foto)

emi mësuar të shkruajmë për yjet botërore të modës, të cilët bëjnë bujë të madhe në pasarelat anembanë botës. Por kësaj radhe ka tërhequr vëmendjen...

Policja më seksi në botë që pas orarit të punës pozon me të brendshme

Policja, e cila është pjesë e Departamentit të Policisë së Nju Jorkut, është padyshim policja më seksi në botë. Quhet Samantha Sepulveda dhe është 32...

‘Ty tani të hahet….’ Dalin bisedat intime të modelit të njohur shqiptar me…

Klinton Zeqiraj është model dhe moderator shqiptar, i cili u bë i njohur gjerësisht pas lidhjes dhe ndarjes së tij me Renada Cacin, aktoren...

Na ndiqni

0FansLike
658FollowersFollow
36FollowersFollow