Paparazzi

Si duket ne e kemi e shqiptuar ‘Zara’ gabim gjate gjithe kohes

Harroni gjithçka qe keni menduar deri sot. Lajmet e reja te Zara do te na bejne mendjet tona te behen njesh me situaten. Sipas Refinery...

Stili i Kim Kardashianit, ajo bëri që bota e modës t’i nënshtrohet (Foto)

Thuajse në çdo dalje të saj, Kim Kardashian bën që mediat të raportojnë për dukjen e bukuroshes amerikane. 36-vjeçarja zgjedh veshje që vënë në pah...

Anxhelina Hadërgjonaj del pa sutjena për ditëlindje

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj feston sot (e premte) ditëlindjen e saj të 24-t. Me këtë rast ajo është uruar nga miqtë dhe familjarët e...

Melania Trump befason me veshjen e saj në inaugurimin e Donald Trumpit (Foto)

Pas shumë spekulimeve se rrobat e cilit dizajner do t’i veshë Melania Trump për inaugurimin e Donald Trumpit, Zonja e Parë ka shkëlqyer në...

Shkëndije Mujaj shfaqet me veshje kombëtare! (Foto)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj është një prej personazheve më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, teksa edhe vet këngëtarja...

Modelja nga Elbasani ndez ndjekësit në rrjetet sociale

Bukuroshja nga Trejsi Sejdini, ish konkurrente në “Miss Universe” vjen me disa postime në rrjetet sociale në të cilat shfaqet mjaft seksuale dhe provokuese. Vajza...

Fashion, titulli” Playboy”, kopertina e parë pa nudo

“Urojini mirëseardhjen një epoke të re”. Kështu shkruan në faqen e vet në “Facebook”, revista “Playboy”, e cila shfaq kopertinën e numrit të parë...

Zbulohet i dashuri, por edhe shtatzënia e “Miss Universe Kosova 2013” (Foto)

U bë kohë prej kur kemi dëgjuar herën e fundit për Mirjeta Shalën, Miss Universe Kosova 2013 e cila përfaqësoi vendin në evenimentin e...

Si kurrë më parë, Belen Rodriguez stërvitet e zhveshur

Bukuroshja argjentinase, Belen Rodriguez, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme,...

Vogëlushi që merr poza si manekinët profesionist (Foto)

emi mësuar të shkruajmë për yjet botërore të modës, të cilët bëjnë bujë të madhe në pasarelat anembanë botës. Por kësaj radhe ka tërhequr vëmendjen...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
46FollowersFollow