Event

Profil/ Kuksiania që rrëmbeu çmimin “Artisti i ri më i mirë” në “Tirana Art...

Këtë të mërkurë u mbyll edicioni i dytë i “Tirana Art Fest” dhe dhjetëra gjimnazistë të kryeqytetit u vlerësuan me çmime të ndryshme, pas...

Flora S in “Blue Ball” Hamburg

The 20th anniversary of the Blue Ball in Hamburg took place in one of the most prestigious hotels, Atlantic Kempinski. Over 1000 people attended...

Kreatorja Vjollca Llapashtica me superkoleksion (Foto)

Kreatorja Vjollca Llapashtica gjatë këtyre ditëve ka nxjerrë koleksionin më të ri për vitin 2017. Në këtë koleksion ajo ka sjellë kryesisht fustane me dizajne...

“La La Land” me rekord në Golden Globes (Foto/Video)

“La La Land” ka paralajmëruar se do të jetë një konkurrent i fortë në ceremoninë e Academy Awards, pas një mbrëmjeje rekorde në Golden...

DiCaprio dhe Kristen Wiig do të jenë prezantues të Golden Globe

Pas fitimit të trefishtë të këtij çmimi, DiCaprio kësaj radhe do të jetë prezantues i Golden Globe. Artisti 42 vjeçar, Leonardo DiCaprio, është emëruar si...

Sonte nis Festivali i 55-të i Këngës në RTSH

Sonte (e mërkurë) nis nata e parë e edicionit të 55-të të festivalit të Këngës në Radio Televisionin Shqiptar. Edhe këtë vit plot 24 knkurrentë...

Kjo ishte paraqitja e Ledina Çelos në festivalin e RTSH-së me fustanin transparent (Foto)

Këngëtarja Ledina Çelo është paraqitur sonte (e mërkurë) në natën e parë të edicionit të 55-të të Festivalit të RTSH-së si prezantuese, pas shumë...

Miss & Mister Grand Sea Univers Kosova 2017

Miss & Mister Grand Sea univers Kosovo & Albania 2017 nje spektakel i organizuar në Prizren në Stela Pallas nga Top model Agency më...

Rrobat kanë zëvendësuar fustanet: Trend i cili ka ngazëllyer të gjitha femrat

Yjet e famshme kohëve të fundit në tepihët e kuq gjithnjë e më shumë po i zëvendësojnë fustanet me rroba. Dikur ato ishin rroba...

Dy evente mode në një natë në kryeqytet (Foto)

Me ardhjen e festave të fundvit, publiku ka mundësinë që të shijojë plot oferta festive, të cilat u mundësojnë atyre që periudha e fundvitit,...

Na ndiqni

0FansLike
651FollowersFollow
40FollowersFollow