Fashion

SI TË VISHENI PËR PUNË…

Në një mjedis pune, veshjet tuaja janë një shenjë e profesionalizmit tuaj dhe nganjëherë përdoret për të vlerësuar nivelin tuaj të kompetencës. Kur bashkëpunëtorët...

KY VITI I RI 2018 FILLOJ ME LAJME TË MIRA

Konkurs Miss Kosova Shqipëria Europe 2018 Të drejtë Konkurimi kanë të gjitha Vajzat shqipëtare nga mbarë Bota. Kriteret e konrukimit janë Bukuria dhe Mosha prej...

Super event i modës shqiptare!…shikoni kush është zgjedhur fituse…(FOTO)

Ashtu siç u planifikua, u realizua në mënyrën më perfekte “Miss Shqipëria-Kosova Winter 2017”. Në këtë super event fituese u përzgjodhën: Margarita Nuha Miss Kosova Winter...

Ja si ka ndryshuar moda në vite! Nga Endrit Hoxhaj

Trendet ndryshojnë gjatë gjithë kohës, por ju mund të bëheni pjesë e tyre me stilet e fundit duke parë në televizor se si vishen...

Mis Europe Continental Italia

Miss Europe Continental Italia, një finale ku bukuria është bashkuar me momente të artit dhe performancës. Sofia Di Chicco është kurorëzuar Miss Europe Continental...

Jovan Tafa, modeli i X Suit!

Ai është një shqiptar që prej kohësh shkëlqen si model në Kinë. Sharmit dhe fizikut të tij nuk i shpëtuan as stilistët kanadezë të...

Modeli Kevin Elezaj per Levis

Kevin Elezaj eshte nje i ri me origjine shqiptare, por i lindur dhe rritur ne Viene te Austrise. Ai ka nje blog te tijinmjaft...

Modeli Shqiprim Bruti per fushaten e Topman

Shqiprim Bruti ka kohe qe aktivizohet si model ne boten e modes, ku ka sfiluar per emra te njohur si Givenchy, Dolce Gabbana, Ferragamo,...

Ju prezantojme Hakil Haxhiu, një supermodel në New York

Hakil Haxhiu eshte nje model shqiptar me banim ne Nju Jork te Amerikes, i cili kete vit eshte aktivizuar suksesshem ne boten e modes....

Trendet e grimit për sezonin e vjeshtës: Mbizotëron ngjyra bordo

Lajmi i keq është se ka ardhur koha për t’i larguar bikinit dhe për t’u përgatitur për stinën e vjeshtës. Por si gjë e keqe...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow