Fashion

Ky është modeli që e ngatërrojnë me Capital-T (Foto)

Zeshkan, i pashëm, me stil e me muskuj... Shpesh kështu e prezantojmë reperin Capital T, i cili viteve të fundit e ka transformuar totalisht pamjen...

‘Modelja e rrëmbyer në Milano do të blihej nga dikush në Lindjen e Mesme...

Një modele britanike, e cila u rrëmbye nga një bandë në Itali, do të shitej në Lindjen e Mesme "për seks”. Avokati i saj ,Francesco...

Nol Saliu: Stilimi i flokëve, ilaçi im i jetës!

Union facts.com (STAGE & PICTURE OPERATORS, LOCAL 798) është ky union i Hollyëood-t, ku mjeshtëri i stilimit të flokëve pret të futet sukseshëm në...

Kosovare Halimi Modele Në “Gecjan Fashion Group” Zgjedhet Më E Mira Modele Në Ballkan

Nën organizimin e liderit te spektaklëve të modës në vend dhe rajon “Gecjan Fashion Group” me producent Ilir Geci u realizua spektakëli madhshtor “Balkans...

Marki Shkreli: Shqiptaro-amerikani i famshëm i modës

Stilisti flokëve me prejardhje shqiptare Marki Shkreli ka lindur në 1987 në Michigan të ShBA-ve. Marki vjen nga një familje e parukjerësh shqiptarë. Ai...

Egla Harxhi, ish missi shqiptar tregon marrëdhënien treshe…!

Marrëdhënia e saj me një femër dhe me një mashkull e vuri në qendër të vëmendjes ish-missin shqiptar Egla Harxhi, jo vetëm se ata...

Më pëlqen të tërheq vëmendjen e femrave…!

Djaloshi i famshëm Migers Bineri, është fotomodeli shqiptar i cili po arrin suksese në karrierën e tij. Ai ka qenë imazhi i revistave prestigjioze...

50 questions for Flora

If you would have a hobby, what would it be? Hunting .... Shooting at a gunpoint and hitting the bullseye worth 10 points. (... like...

‘Oscar’-ët e modës

  Personazhet më të rëndësishme të botës së modës, bashkë me shumë yje të “Hollywood”-it, ishin të pranishëm në mbrëmjen gala të “CFDA Fashion Awards...

Brendi i veshjeve moderne Kujta & Meri, tashmë edhe në Prishtinë

Prishtinë, 7 qershor - Showroomi i shumë kërkuar prej aq vitesh nga adhuruesit e veshjeve të punura me stilin e njohur tashmë nga Kujta...

Na ndiqni

0FansLike
638FollowersFollow
40FollowersFollow