Intervista

Xheni Bushi, potencial në tregun e modelingut!

Modelingu nuk ka qenë synimi i saj në jetë. Gjithçka ndodhi spontanisht. Shooting-u i saj i parë ishte me Endrit Mërtirin dhe pas këtij...

Damat e famshme kanë zbuluar numrat e veshjeve dhe kanë befasuar me madhësitë

Në kohë të fundit duket që është bërë trend që damat e famshme të zbulojnë se cilin numër të veshjeve e bartin. Disa nga to...

Pas roleve me shumë yje të njohura, aktori shqiptar aktron edhe pranë Will Smithit...

Aktori shqiptar, Marko Caka, ka bërë të ditur se në vitin e ardhshëm do të nisë xhirimet me të famshmin Will Smith. Ai e...

Berati, mes modës dhe biznesit!

Quhet Berat Behramaj. Ka lindur dhe jeton në qytetin e Skënderajt. Ishte motra, ajo e cila e shtyu të merrte pjesë në Edicionin e...

Dizajneri kinez i shndërron atletet e shtrenjta të Kanye West në maska kundër ndotjes...

Për shkak të ajrit të ndotur, çdo ditë e më shumë shtohet numri i kinezëve që mbajnë maska në fytyrë. Mirëpo, dizajneri Wang Zhijun...

Bukuroshja kroate më e bukura për 2016 (Foto)

Lara Spajic ,bukuroshja nga Kroacia është shpallur “World Top Model 2016”, në konkursin e mbajtur fundjavën e kaluar në Milano të Italisë. Ajo është vetëm...

Vetëm për dy sekonda ka përftuar dekoltenë dyfish më të bujshme. Ja se si...

Mbase kjo është mënyra që vetes t’ia plotësoni dëshirën dhe për ahengun e Vitit të Ri të vishni fustanin me dekolte goxha të thellë. Ylli...

Provokimi i modeles braziliane për kalendarin e fundvitit (Foto/Video, +16)

Edhe Alessandra Ambrosio i është bashkuar listës së gjatë të bukurosheve që kanë pozuar për video-kalendarin e revistës Love. 35-vjeçarja është e njohur për fizikun...

Tuna braktisi “Këngën magjike”. “Nuk më plas fare”

Këngëtarja Altuna Sejdiu duket se e ka ditur që nuk do të ishte fituesja e edicionit të 18-të të Këngës Magjike. Në intervistën e dhënë...

Këngëtarja e njohur shqiptare në videoklipin e reperit britanik

ngjelina Hadërgjonaj, vajza e Albërie Hadërgjonajt që prej vitesh jeton në Amerikë, shfaqet si modele në videoklipin e reperit October London. Kënga "Kisses Down Below"...

Na ndiqni

0FansLike
658FollowersFollow
36FollowersFollow