Intervista

Nol Saliu: Stilimi i flokëve, ilaçi im i jetës!

Union facts.com (STAGE & PICTURE OPERATORS, LOCAL 798) është ky union i Hollyëood-t, ku mjeshtëri i stilimit të flokëve pret të futet sukseshëm në...

Më pëlqen të tërheq vëmendjen e femrave…!

Djaloshi i famshëm Migers Bineri, është fotomodeli shqiptar i cili po arrin suksese në karrierën e tij. Ai ka qenë imazhi i revistave prestigjioze...

50 questions for Flora

If you would have a hobby, what would it be? Hunting .... Shooting at a gunpoint and hitting the bullseye worth 10 points. (... like...

Xheni Bushi, potencial në tregun e modelingut!

Modelingu nuk ka qenë synimi i saj në jetë. Gjithçka ndodhi spontanisht. Shooting-u i saj i parë ishte me Endrit Mërtirin dhe pas këtij...

Damat e famshme kanë zbuluar numrat e veshjeve dhe kanë befasuar me madhësitë

Në kohë të fundit duket që është bërë trend që damat e famshme të zbulojnë se cilin numër të veshjeve e bartin. Disa nga to...

Pas roleve me shumë yje të njohura, aktori shqiptar aktron edhe pranë Will Smithit...

Aktori shqiptar, Marko Caka, ka bërë të ditur se në vitin e ardhshëm do të nisë xhirimet me të famshmin Will Smith. Ai e...

Berati, mes modës dhe biznesit!

Quhet Berat Behramaj. Ka lindur dhe jeton në qytetin e Skënderajt. Ishte motra, ajo e cila e shtyu të merrte pjesë në Edicionin e...

Dizajneri kinez i shndërron atletet e shtrenjta të Kanye West në maska kundër ndotjes...

Për shkak të ajrit të ndotur, çdo ditë e më shumë shtohet numri i kinezëve që mbajnë maska në fytyrë. Mirëpo, dizajneri Wang Zhijun...

Bukuroshja kroate më e bukura për 2016 (Foto)

Lara Spajic ,bukuroshja nga Kroacia është shpallur “World Top Model 2016”, në konkursin e mbajtur fundjavën e kaluar në Milano të Italisë. Ajo është vetëm...

Vetëm për dy sekonda ka përftuar dekoltenë dyfish më të bujshme. Ja se si...

Mbase kjo është mënyra që vetes t’ia plotësoni dëshirën dhe për ahengun e Vitit të Ri të vishni fustanin me dekolte goxha të thellë. Ylli...

Na ndiqni

0FansLike
638FollowersFollow
40FollowersFollow