Lifestyle

Angelina Jolie: Femrat e forta formësohen nga meshkujt përreth tyre

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, e theksoi rëndësinë e rolit të mashkullit në formësimin e personalitetit të vajzave të reja. Ylli i “Maleficent: Mistress of Evil”...

Sara Hoxhaxhiku sjell kengen ” Leit It Go” per festat e fundvitit

Bukuroshja dhe modelja e vogel Sara Hoxhaxhiku pas realizimit te setit fotografik Frozen per festat e fundvitit sjell edhe kengen e njohur boterisht Leit...

Marki Shkreli: Shqiptaro-amerikani i famshëm i modës

Stilisti flokëve me prejardhje shqiptare Marki Shkreli ka lindur në 1987 në Michigan të ShBA-ve. Marki vjen nga një familje e parukjerësh shqiptarë. Ai...

Revista amerikane thotë: Njihuni me Ibron, artisti që po e ‘pushton’ botën (Foto/Video)

Këngëtari Ibro vërtetë është një fenomen shqiptar që duhet përgëzuar. Kjo se, që me projektin e parë, ai arriti të depërtojë në Kinë, Japoni dhe...

Ja cila është femra më seksi shqiptare sipas Klea Hutës

Moderatorja simpatike Klea Huta ka qenë e ftuar së fundin një intervistë në “InTV” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra...

Marilyn Monroe, bizhuteri dhe relike në ankand

Bizhuteritë e mbajtura nga Marilyn Monroe në disa filma të njohur do të dalin në ankand në nëntor të 2017 nga shtëpia e ankandeve...

FOTO/ Xhensila Pere flet për herë të parë mbi shtatzëninë

Xhensila Pere është një nga personazhet më të përfolur të edicioneve të ‘Big Brother Albana’. Konkurrentja e edicionit të 8-të vazhdon të mbetet në fokus...

Vajza e Emina Çunmulajt mbush një vje, urimi i modeles për të bijën

Për familjen e Emina Çunmulajt, sot është një datë e veçantë. Vogëlushja e modeles shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, feston një...

Edhe meshkujt kanë aksesorët e tyre, por revistat nuk u vijnë në ndihmë me udhëzime si t’i mbajnë siç duhet. Ja një udhëzues me...

Ju flini, kaçurrelat ‘bëhen’ vetë

Sa herë që lani flokët, gjëja e parë që bëni pasi i thani ato është rregullimi i tyre. Difuzor, pjastër tharëse, krëhër… I drejtoni,...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow