Paparazzi

Lodhja më e mirë në jetë, Adelina Ismaili rrëfen si e ka pritur Vitin...

Pothuajse në çdo shtëpi emocionet e festave të fund vitit nuk kanë munguar. Por, çdo herë vëmendja e publikut është tek personazhet e njohura, për...

Xheki po bëhet gati të shpërthejë skenën me baladën e re

Sot u mbarua së xhiruari videoklipi më i ri i artistit nga Medvegja, Xhevat Neziri – Xheki. Balda u krijua nga Fatmir Muja, orkestrimi...

Edhe ‘Capital T’ në listën e zgjedhjeve?! (Foto)

Gjakova, është një vend shumë i rëndësishëm për Capital T e madje reperi është siguruar që performancat e tij në këtë qytet të ishin...

Shkëlqim Berberi apo Justin Bieber-i shqiptar!

Shkëlqim Berberi është një artist shqiptar nga Kosova, që sapo ka nxjerrë në treg këngën “Asaj”, e cila po pëlqehet shumë nga publiku sikurse...

Ky është modeli që e ngatërrojnë me Capital-T (Foto)

Zeshkan, i pashëm, me stil e me muskuj... Shpesh kështu e prezantojmë reperin Capital T, i cili viteve të fundit e ka transformuar totalisht pamjen...

KUSH ËSHTË VAJZA NË KRAHËT E ENDRITIT, DJALIT TË PRESIDENTIT HASHIM THAÇI

Prej kohësh flitet se Endrit Thaci është në një lidhje me aktoren e serialit “O sa mirë” Arta Nitaj, por ndyshe tregon një foto...

Egla Harxhi, ish missi shqiptar tregon marrëdhënien treshe…!

Marrëdhënia e saj me një femër dhe me një mashkull e vuri në qendër të vëmendjes ish-missin shqiptar Egla Harxhi, jo vetëm se ata...

Gjoksin e Aurelës në këtë FOTO nuk e keni parë

Bukuroshja e cila po ecën mirë drejt një karriere të suksesshme, Aurela Hoxha, di shpesh herë të provokoj me anë të fotografive. Ajo së fundmi...

Ja cila është femra më seksi shqiptare sipas Klea Hutës

Moderatorja simpatike Klea Huta ka qenë e ftuar së fundin një intervistë në “InTV” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra...

Tre motrat që pushtuan Maldivet

Ajo është thuajse gjithmonë nën shoqërinë e motrave dhe vëllezërve të saj, si në daljet publike ashtu edhe kur shijon pushimet.Bëhet fjalë për Chloe...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow