Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, e theksoi rëndësinë e rolit të mashkullit në formësimin e personalitetit të vajzave të reja. Ylli i “Maleficent: Mistress of Evil” gjithashtu tha se personazhet femra në filma nuk duhet të paraqiten si fizikisht të rënda...
Këngëtarja e njohur amerikane, Jessica Simpson , ka bërë të ditur së fundmi se ka...
Nëse jeni duke qëndruar ulur pranë tavolinës së punës dhe pamje...
Një në gjashtë gra dyshojnë fillimisht për kancer të gjirit falë...
Familjet moderne sot tentojnë të marrin konfigurime më komplekse. Kjo është arsyeja pse hallat dhe tezet kanë filluar padyshim të luajnë një rol thelbësor në edukimin e fëmijëve. Ata nuk janë...
Dr. David Ludwig, ekspert për nutricizëm dhe obezitet në Fakultetin e...
Hulumtimi i shkencëtarëve të Universitetit Purdue tregojnë që prekja e prindit...
Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnë Po ju prezantojmë dietën me...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor. Së paku kështu ka konfirmuar vetë...
Nëse keni gurë në veshka, përgatiteni këtë ilaç popullor mjaft të...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow