SHARE

Pas divorcit që bëri bujë për muaj më radhë në show bizin botërore, Angelina Jolie duket se po rikthehet dalë nga dalë në formën e saj më të mirë.

Mesditën e ditës së hënë aktorja 42 vjeçare , e cila ndodhet në Londër prej disa kohësh kishte zgjedhur të kalonte disa orë me fëmijët e saj.

E veshur me një pallto të bardhë aktorja dukej mjaft në formë dhe e lumtur./Mira/ IMG_2826 IMG_2827 IMG_2828 IMG_2829