SHARE

Moderatorja simpatike Klea Huta ka qenë e ftuar së fundin një intervistë në “InTV” në rubrikën “Interview”.

Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare sipas saj: ‘Për femra seksi Shqipëria nuk vuan’. Ajo përmend këngëtaren Dafina Zeqiri, si një nga femrat më seksi dhe simpatike në skenës n shqiptare.

Në përpjekje për të gjetur një mashkull seksi në Shqipëri, Klea tha se është diçka e vështirë: “Ka, jo se nuk ka, por s’po them dot një emër…” Ndërsa emrin për një femër seksi, e tha menjëherë: “Dafina Zeqiri është seksi… “ Pyetjes së Kelvit “mos është pak e bërë ajo”, Klea iu përgjigj: “Ok, e bërë është, por prapë është seksi…”