SHARE

Meqe festat e fundvitit po afrojne dhe po kerkoni nje dhurate ideale, apo ne qofte se njeriu juaj i zemres ka ditlindjen ne po ju vijme ne ndihme duke ju listuar disa nga dhuratat ideale per te dashurin/en tuaj. Nuk eshte e thene qe te shpenzoni shume por mjafton edhe dicka simbolike e bere me shume dashuri..

Ketu keni nje liste me dhjete dhutata ideale per femrat dhe meshkujt. Shpresojme t’ju vijne ne ndihme…

Dhuratat ideale per femra:
 1. Lule, lule, lule, femrat i adhurojne
 2. Bizhu (varese me ndonje inicial, vathe etj)
 3. Nje cante, ato do ta pelqenin pa mase
 4. Nje krem hidratues per fytyren
 5. Parfumin e saj te preferuar
 6. Nje shall te ngrohte do e dashuronin ne kete periudhe
 7. Rezervoni nje darke ne restorant dhe surprizojeni me nje unaze ku do e propozoni per martese
 8. Nje pale taka
 9. Nje fustan qe do te deshironit ta vishte kur te dali me ju
 10. Nje ide e mire eshte te rezervoni per ate disa trajtime per lekuren apo floket.
Dhuratat ideale për meshkujt:
 1. Nje portofol do ishte nje ide fantastike
 2. Nje bluze e re gjithashtu mund te gezoj kedo
 3. Stilolaps (ne varesi te vendit ku punon).
 4. Nje set ku permban parfum, krem trupi etj
 5. Tuta ,bluze apo ndonje cante per palester do te ishte super ide
 6. Nje unaze ose aksesor tjeter (meshkujt i pelqejne aksesoret )
 7. Mund te rezervoni nje darke ne nje restorant
 8. Mund te rezervoni nje vend ku mund te keni pishina dimerore,sauna,jakuzi …Oh sa shume relaks dhe dashuri per te dy ju
 9. Nje kollare nese i perdor
 10. Nese doni te shpenzoni do t’ju sygjeroja nje pale kepuce (kepucet jane gjithmone nje super dhurate)