SHARE

Dëshironi të hiqni qafe yndyrën e tepërt rreth belit? Kjo është receta e duhur për ju!
Kjo pije është provuar të jetë efektive dhe e fuqishme edhe kundër kolesterolit të lartë.

E lehtë për t’u përgatitur…

Do t’ju duhet:

– Një lugë piper të kuq
– 1 kilogram limon
– 3 litra ujë

Përgatitja:

Në një enë kombinojeni lëngun e ngrohtë të limonit dhe piperin e kuq. Trazojeni mirë dhe e lini të qendrojë për 1 orë. Në një tigan shtojini lëkurat e prera imët të limonit. Shtoni ujë dhe përziejini

Këshillohet të pihet çdo mëngjes me stomak bosh.
Rezultatet do të flasin vetë!