SHARE

Ajo eshte padyshim nje nga vajzat me te bukura te showbizit shqiptar dhe te gjithe e kane ende te fresket imazhin e saj prej princeshe diten e dasmes. Mirepo duket se Xhensila nuk ka nevoje qe te beje grim per te ruajtur imazhin e nje vajze te bukur pasi nga fotoja epostuar dje nga Besi, Xhensila nuk ka vene pike grimi dhe ne themi me plot gojen qe ajo duket rrezatuese.

Me floket e mbledhur dhe me nje golf ngjyre bezhe kengetarja duket e thjeshte dhe shume e bukur dhe pak me ndryshe nga imazhi qe jemi mesuar ta shohim ne skene.