SHARE

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë. Do t’ju ndihmojë të përmirësoni shikimin tuaj dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojnë në rastin e miopisë.

Gjëja më e mirë për këtë ilaç: Eshtë i lirë, i sigurt dhe natyral.

Përbërësit:
  • 3 thelpinj hudhra
  • 10 lugë gjelle mjaltë
  • 200 gram vaj liri
  • 4 limona
Përgatitja dhe përdorimi:

Grijini imët hudhrat në një blender. Në një kavanoz qelqi vendosini limonat e prerë në feta të holla. Shtojeni mjaltin, vajin e lirit dhe hudhrat. I trazoni mirë me një lugë druri dhe më pas e fusni në frigorifer.

Siç e thamë kjo përzierje do të përmirësojë shikimin tuaj, por nuk duhet ta aplikoni atë në sy.

Duhet ta konsumoni këtë përzierje nga 1 lugë gjelle para çdo vakti, 3 herë në ditë.

Do të habiteni nga rezultatet!