SHARE

Prioritet për këngëtaren Bleona Qereti ka qenë gjithnjë karriera dhe këtë fakt ajo e ka theksuar në çdo dalje të saj.Por këtë herë në emër të karrierës këngëtarja ka realizuar një proçedurë, e cila duket se po praktikohet kohët e fundit nga gratë në karrierë, “ngrirja e vezëve” për të mos mbetur shtatzënë deri në një kohë të caktuar.

Këngëtarja ka publikuar një video në Facebook ku tregon proçedurën dhe ku shkruan: “Jam kaq e lumtur të ndajë me ju rrugëtimin tim për ngrirjen e vezoreve!”

E ftuar ne Xing me Ermalin ajo ka sqaruar njehere e mire se perse e kreu kete procedure.
Ajo tha: “Une nuk dua te bej femij ne kete momemt me nje njeri qe nuk e dua vetem sepse ndjej presionin e kohes dhe me iken ora bilogjike. Ne kete menyre une i ngrij vezet e mia per 15 vjet qe te mos kem probleme qe te kem femije ne nje moshe me te madhe. Kete gje e bejne shume gra ne Europe tha ajo dhe rasti i fundit eshte edhe ai i Kim Kardashian me femijen qe po pret aktualisht” – përfundon Bleona.

The post Bleona me në fund na sqaron: Ja pse i ngriva vezët e mia… appeared first on Femina.al.