SHARE

Ky “çaj” në fakt është shumë i shijshëm dhe në mënyrë efikase e pastron trupin dhe organizmin e njeriut.

Uthulla e mollës rregullon nivelin e sheqerit në gjak, ndihmon të humbni në peshë, shton energjinë, e mirë për metabolizëm, akne, tretje, flokët dhe lëkurën.

Përbërësit:
  • 1 gotë ujë të ngrohtë
  • 2 lugë uthull të mollës
  • 2 lugë lëng limoni
  • 1 lugë mjaltë
  • 1 lugë kanellë
  • Speca të bluar pikant

Mjafton t’i përzieni të gjithë komponentët dhe lëngu është i gatshëm.