SHARE

Gjithkush e di se hudhra është e mirë për shëndetin apo jo? Për shkak të vetive që posedon, ajo është vlerësuar si një antioksidant i fuqishëm dhe një antibiotik natyral, por a e dinit se përpos tyre ajo mund të reduktojë rrudhat brenda një kohe rekord?

Receta:

Merrni një thelpi hudhër dhe grijeni imët.
Më pas e vendosni në një enë. Përziejeni me një lugë mjaltë dhe një lugë gjelle pluhur balte (mund të blihet në çdo farmaci ose dyqan).

E përzieni mirë dhe aplikojeni në fytyrë. E lini të veprojë për 30 minuta dhe më pas e shpëlani me ujë të vakët.

Do të habiteni me rezultatet!