admin

3214 POSTS 0 COMMENTS

Angelina Jolie: Femrat e forta formësohen nga meshkujt përreth tyre

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, e theksoi rëndësinë e rolit të mashkullit në formësimin e personalitetit të vajzave të reja. Ylli i “Maleficent: Mistress of Evil”...

Tezat dhe hallat luajnë një rol të veçantë në jetën e fëmijës

Familjet moderne sot tentojnë të marrin konfigurime më komplekse. Kjo është arsyeja pse hallat dhe tezet...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow