user useri

91 POSTS 0 COMMENTS

Damat e famshme kanë zbuluar numrat e veshjeve dhe kanë befasuar me madhësitë

Në kohë të fundit duket që është bërë trend që damat e famshme të zbulojnë se cilin numër të veshjeve e bartin. Disa nga to...

Vogëlushi që merr poza si manekinët profesionist (Foto)

emi mësuar të shkruajmë për yjet botërore të modës, të cilët bëjnë bujë të madhe në pasarelat anembanë botës. Por kësaj radhe ka tërhequr vëmendjen...

Stilet e flokëve të krijuara në “frymën afrikane” (FOTO)

Shpesh ndodh që kur shohim një femër me një model të bukur shumë të bukur të flokëve të na bëjë përshtypje sa të mos...

Kjo mënyrë e re e të vënit të vathëve do t’ju bëjë të dashuroheni...

Këtë vit, harrojini vathët tradicionalë. Në javën e fundit të modës në Londër, thuajse çdo modele e sfilatave të koleksioneve pranverë/verë 2017, u shfaq...

Ky është trendi i fundit i modës që po pushton rrjetet sociale (Foto)

Nëse ju pëlqejnë xhinset e grisura, atëherë do të befasoheni kur ta kuptoni se kjo grisje ka kaluar në pjesën e pasme të trupit,...

Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Kadifeja, sipas mendimit të ekspertëve të modës, është trend absolut i këtij sezoni. Rrobat nga kadifeja janë ideale për vajzat dhe gratë të cilat dëshirojnë...

Mango ia ka hapur pranverës dyert: Ja se çfarë sjell sezoni i ri!

Derisa ne po përballemi me temperaturat siberiane dhe me valën e re të acarit ekstrem, nga Mango na arrin freskia e vërtetë pranverore! Mica Arganaraz...

Melania Trump befason me veshjen e saj në inaugurimin e Donald Trumpit (Foto)

Pas shumë spekulimeve se rrobat e cilit dizajner do t’i veshë Melania Trump për inaugurimin e Donald Trumpit, Zonja e Parë ka shkëlqyer në...

Këpucët ndikojnë në dukjen e vitheve

Është mirë e njohur që këpucët të cilat i bartim munden të ndikojnë mirë apo keq në dukjen e vitheve tona. Çdo tip i këpucëve...

Kylie vazhdon të jetë ashtu si e njohim, sjell poza të reja me të...

Kylie Jenner vazhdon të publikojë fotografi që marrin pëlqime të shumta nga dhjetëra miliona fansat e saj në Instagram. Në vitin e kaluar ishte femra...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow