Analiza

Pse ka kaq pak meshkuj model ne shqiperi…!

Nga Endrit Hoxhaj Të jesh një model në Shqipëri është tepër e vështire, mos të themi se fjala “model” është më shumë pseudonim se një...

Pse ka kaq pak meshkuj model në Shqipëri…!

Të jesh një model në Shqipëri është tepër e vështire, mos të themi se fjala “model” është më shumë pseudonim se një profesion…. Në...

Ekskluzive Flora Suldashi: Moda, vlere intelektuale

Dizajnerja kosovare, Flora Suldashi, një emër i njohur në moden gjermane , ka shumëçka për të treguar për jetën dhe karrierën e saj në...

Modeli shqiptar që sfilon për markat më të njohura në Itali

Një djalë me fizik si të tijin dhe një fotozheni për t’u pasur zili do të çmendte çdo aparat. Falë dhuntive, por mbi të...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow