Artikujt më të lexuar

Featured posts

Arsyet pse meshkujt pëlqejnë ‘zonën e virgjër’ te femrat – Femina.al

Meshkujt e adhurojnë marrëdhënien anale dhe nëse partneri yt të ka kërkuar diçka të tillë, por ti ende nuk arrin ta kuptosh se përse...

Agjërimi pesë-ditor në muaj mund të luftojë kancerin dhe sëmundje tjera! – Femina.al

Për mijëra vjet, njerizimi ka qenë në kërkim të mënyrave për të zgjatur jetën, e ndoshta edhe gjetjen e mënyrës për pavdekshmërinë. E ndonëse pavdekshmëria...

Nëse s’mund ta mbërtheni kopsën e këmishës, rrezikoheni nga… – Femina.al

Shkencëtarët në Brazil kanë ardhur me një zbulim alarmues! Meshkujt që nuk mund të mbërthejnë kopsën e parë të këmishës, rrezikohen nga infarkti. Meshkujt...

Mos i injoroni këto shenja të disbalancimit të hormoneve kurrësesi! – Femina.al

Hormonet në trupin tonë janë përgjegjëse për një sërë funksionesh të rëndësishme të tij. Ato kontrollojnë disa nga emocionet tona dhe kanë një ndikim...

Studiuesit tregojnë ushqimet që duhet të hani në darkë dhe cilat duhet të shmangni

Të gjithë e kemi dëgjuar shpesh fjalinë: "Mos hani pas orës 6 të pasdites". Ky rregull ka shpjegime të ndryshme dhe një...

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk jetojnë më bashkë

Edhe pasi reperi Kanye West doli nga spitali, ai nuk është duke jetuar në të njëjtën shtëpi me Kim Kardashian. Këtë e ka bërë të...

Modelet Sara Hoxhaxhiku dhe Zana Berisha urojnë festat e fundvitit me setin e ri...

Modelja e vogël që tashmë të gjithë e njihni Sara Hoxhaxhiku iu uron festat fundvitit me ish Miss freedom of Kosova Zana Berisha me...

Vidhet faqja e modeles superseksi! Shijoni 184 fotot e modeles!

Emily Ratjkowski modelja super seksi është kthyer tashmë në shënjestrën e hakerave. Këta të fundit i kanë vjedhur profilin e saj në iCloud ndërsa kanë...

11 fakte që duhet t’i dini për efektet pozitive të aspirinës – Femina.al

Çfarë është aspirina, dhe si njihet në mjekësi Aspirina emrin e saj të vërtetë e ka acid salicilik dhe gjatë metabolizmit të vet transformohet në...

Vajza, ja çfarë duhet të dini për shëndetin tuaj intim gjatë vjeshtës – Femina.al

Stinët e ndryshme të vitit, për shkak të klimës dhe ndryshimit të temperaturës kanë një ndikim të madh në shëndetin intim të femrës. Fatmirësisht, vjeshta...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow