Paparazzi

KUSH ËSHTË VAJZA NË KRAHËT E ENDRITIT, DJALIT TË PRESIDENTIT HASHIM THAÇI

Prej kohësh flitet se Endrit Thaci është në një lidhje me aktoren e serialit “O sa mirë” Arta Nitaj, por ndyshe tregon një foto...

Egla Harxhi, ish missi shqiptar tregon marrëdhënien treshe…!

Marrëdhënia e saj me një femër dhe me një mashkull e vuri në qendër të vëmendjes ish-missin shqiptar Egla Harxhi, jo vetëm se ata...

Gjoksin e Aurelës në këtë FOTO nuk e keni parë

Bukuroshja e cila po ecën mirë drejt një karriere të suksesshme, Aurela Hoxha, di shpesh herë të provokoj me anë të fotografive. Ajo së fundmi...

Ja cila është femra më seksi shqiptare sipas Klea Hutës

Moderatorja simpatike Klea Huta ka qenë e ftuar së fundin një intervistë në “InTV” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra...

Tre motrat që pushtuan Maldivet

Ajo është thuajse gjithmonë nën shoqërinë e motrave dhe vëllezërve të saj, si në daljet publike ashtu edhe kur shijon pushimet.Bëhet fjalë për Chloe...

Moderatorja shqiptare prezanton mamanë

Aktorja dhe moderatorja simpatike e ekraneve shqiptare Jonida Vokshi ka ndarë një foto pak më parë në rrjetet sociale, përmes së cilës ajo prezanton...

Vidhet faqja e modeles superseksi! Shijoni 184 fotot e modeles!

Emily Ratjkowski modelja super seksi është kthyer tashmë në shënjestrën e hakerave. Këta të fundit i kanë vjedhur profilin e saj në iCloud ndërsa kanë...

Modelja nga Elbasani ndez ndjekësit në rrjetet sociale

Bukuroshja nga Trejsi Sejdini, ish konkurrente në “Miss Universe” vjen me disa postime në rrjetet sociale në të cilat shfaqet mjaft seksuale dhe provokuese. Vajza...

Angelina Jolie hedh pas krahëve historinë me Pitt, shfaqet më në formë se kurrë

Pas divorcit që bëri bujë për muaj më radhë në show bizin botërore, Angelina Jolie duket se po rikthehet dalë nga dalë në formën...

Emma Watson refuzoi rolin që fitoi ‘Oscarin’

Aktorja e njohur Emma Watson ka zbuluar se ka refuzuar një rol, me të cilin potencialisht do të fitonte çmimin Oscar, në filmin “La...

Na ndiqni

0FansLike
587FollowersFollow
40FollowersFollow